ZŠ Bezručova

Bezručova 1468, 500 02 Hradec Králové

Sportovní

Stříbrná medaile z halové kopané 2016

16.3.2016 se konalo okrskové finále v malé kopané starších žáků. Turnaje se účastnilo celkem 6 škol. Naše škola podlehla až ve finále vítězi turnaje ZŠ Sever a obsadila vynikající druhé místo. číst dále..

Vydáno 17. 03. 2016
V kategorii Sportovní

Autor: Zdeněk Kober

|
Vánoční turnaj učitelů škol v odbíjené

I učitelé sportují - od otevření školy funguje BKO - Bezručův kroužek odbíjené, volné sdružení rekreačních volejbalistů - zaměstnanců školy. V pondělí, 21.12 se BKO zúčastnil turnaje ZŠ z Hradce. Na nejlepší týmy jsme nestačili, ale čtvrté místo potěšilo, navíc jsme přehráli i jednu sportovní školu. číst dále..

Vydáno 22. 12. 2015

|
Okresní kolo ve florbalu dívek - stříbro

Dne 26.11.2015 se konalo okresní finále ve florbalu mladších dívek. Naše dívky podaly výborný výkon a získaly stříbrnou medaili. číst dále..

|
Další stříbro z okresního přeboru florbalu

25.11. se konalo okresní finále ve florbalu v kategorii 6.-7.třída. Na závěrečný turnaj se probojovalo 5 vítězů základních skupin. Naši borci se nominovali suverénním vítězstvím na turnaji v Třebechovicích. Na finálovém turnaji jsme podlehli pouze vítězi (ZŠ Sion). Děkujeme za vzornou reprezentaci. číst dále..

Vydáno 26. 11. 2015

|
Stříbrná medaile z okresního přeboru florbal

24.11. se konalo okresní finále ve florbalu v kategorii 4.-5.třída. Naši borci se probojovali do finále, kde podlehli ZŠ Předměřice a obsadili celkové druhé místo. Turnaje se celkem účastnilo 10 škol okresu. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy. číst dále..

|
Bronzová medaile z okresního přeboru

18.11.2015 se konalo okresní finále starších žáků ve florbalu. Do finále postoupilo celkem 5 vítězů základních skupin. Celé soutěže se účastnilo 28 škol našeho okresu. Naši borci vybojovali 3 místo. Děkujeme za vynikající reprezentaci školy. číst dále..

Vydáno 18. 11. 2015

|
Stříbrná medaile z okresního přeboru

11. 11. 2015 se konalo okresní finále ve florbalu starších dívek. Naše škola ve finále podlehla pouze ZŠ Černilov (2. místo na MČR) a vybojovala vynikající 2. místo. Soutěže se celkem účastnilo 20 škol našeho okresu. číst dále..

Vydáno 11. 11. 2015

|
Mistři okresu v basketbalu

11.11.2015 se konalo v Novém Bydžově okresní finále v basketbalu starších žáků. Finále se účastnilo celkem 7 škol. Naše škola jednoznačně vyhrála všechna utkání, získala zlaté medaile a vybojovala postup do krajského finále 25.11. 2015 v Jičíně. číst dále..

Vydáno 10. 11. 2015

|
Liga škol v orientačním běhu 2015

Ve středu 21.10. proběhl druhý závod Ligy škol v orientačním běhu. I tentokrát se závod povedl Monice Podlešákové ze 3. C , která obhájila prvenství ve své kategorii. Dařilo se i Martině Čechové ze 3. A, která skončila třetí. číst dále..

Vydáno 23. 10. 2015

|
Stříbrná medaile z okresního přeboru v malé kopané

13.10 se naší žáci zúčastnili okresního finále v malé kopané v Chlumci n.C. účast na turnaji si zajistili jasným vítězstvím v základní skupině. Na závěrečný turnaj se probojovalo 5 vítězů okrskových kol. Naše škola našla přemožitele pouze v závěrečném utkání se ZŠ Sever (FCHK). číst dále..

Vydáno 16. 10. 2015

|
Liga škol v orientačním běhu

Ve středu 23.září se konal první závod Ligy škol v orientačním běhu. Z naší školy se běhu zúčastnilo 15 dětí. Nejlépe si vedla Monika Podlešáková ze 3. C, která ve své kategorii zvítězila.Celkově jako škola jsme po prvním kole na 5.místě. Další kolo se poběží 14.října 2015.

Vydáno 29. 09. 2015

|
Bronzová medaile z mistrovství republiky

Vynikajícího výsledku dosáhli naši borci na přeboru České republiky v žákovském desetiboji OVOV. Vojtěch Vohlídka se stal 3 nejzdatnějším žákem České republiky. Na závěrečný turnaj se kvalifikovalo v jeho kategorii 61 závodníků. Vynikající reprezentaci doplnil i Daniel Krotil ve starší kategorii. číst dále..