Na začátku září se družstvo chlapců a děvčat z osmých a devátých tříd zúčastnilo největšího školního sportovního projektu v České republice. číst dále..

Aktualizováno 12. 09. 2023

Autor: Iva Lamichová

|
Adam Pecina mistrem republiky

Rádi bychom se podělili o úspěch našeho žáka Adama Peciny z 9.A, který se stal Praze mistrem republiky v běhu na 60 m překážek, navíc v osobním rekordu a pouhých 11 setin za rekordem národním.

Vydáno 07. 03. 2022
Aktualizováno 07. 03. 2022

Autor: František Obr

|
Sazka Olympijský víceboj finále ČR - úspěch našich žáků

Družstvo naší školy ve složení Tomáš Pašek, Adam Pecina, Robert Němec, Dominik Jareš, Monika Podlešáková, Martina Čechová, Jana Šmídová a Kamila Fikarová obsadilo 7. místo z 39 škol z celé republiky! číst dále..

Vydáno 07. 09. 2020
Aktualizováno 08. 09. 2020

|
Vítězky krajského kola ve florbale

V úterý 14. 1. 2020 se konalo krajské kolo ve florbale dívek v Předměřicích n. Labem. Holky z Bezručky se staly celkovými vítězkami a postupují do národního finále!!! číst dále..

Vydáno 15. 01. 2020
Aktualizováno 15. 01. 2020

Autor: Jana Zemanová

|
Okrskové kolo florbalu dívek

Dne 20.listopadu se děvčata osmých a devátých tříd zúčastnila okrskového kola ve florbalu a z pěkného 2.místa postoupila do okresního finále, kde už soupeřkám nedala šanci, získala zlaté medaile a postup do krajského kola v Hostinném. Děvčatům blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy. číst dále..

Vydáno 21. 11. 2019
Aktualizováno 21. 11. 2019

Autor: Iveta Szakošová

|
Postup do krajského finále ve florbalu dívek

Dne 5. 11. se uskutečnilo okresní kolo ve florbalu dívek. Turnaje se zúčastnilo 5 týmů. Naší školu skvěle reprezentovaly tyto divky: Eliška Ostatnická, Dorota Kožešníková, Amálka Drešerová, Natálie Lánská, Ema Dundová, Barbora Zemanová, Vanessa Janouchová a Anna Janečková. Gratulujeme a děkujeme! číst dále..

Vydáno 05. 11. 2019
Aktualizováno 05. 11. 2019

|
Druzí ze šestnácti škol - stříbrná medaile!

Hradecké sportovní hry mládeže v atletice se konaly ve středu 5. 6. 2019. Všichni žáci podali výborné výkony a je z toho stříbrná medaile. číst dále..

Vydáno 11. 06. 2019
Aktualizováno 11. 06. 2019

Autor: Miluše Kornfeldová

|
Pohár rozhlasu - 3. místo

Ještě jedno ohlédnutí za sportovním úspěchem. Starší dívky se 7.5.2019 umístily na 3. místě v atletické soutěži Pohár rozhlasu. číst dále..

|
 finále Odznaku všestrannosti 2018

5.-7.9.2018 pořádal Český olympijský výbor pod patronací trojskokanky Šárky Kašpárkové Republikové finále Odznaku všestrannosti. Velká gratulace patří Monice Podlešákové z 6. třídy, která svými vynikajícími sportovnimi výkony a neskutečnou ctižádostí vybojovala 2.místo v republice!!! číst dále..

Vydáno 08. 09. 2018
Aktualizováno 08. 09. 2018

Autor: Lamichová Iva

|
Mistři kraje v modrém minivolejbalu

Ve slavné volejbalové Dřevěnici napodobili v pátek 8. 6. 2018 naši mladší žáci a žákyně ve smíšené kategorii své starší kamarády a s přehledem zvítězili v krajském finále modrého minivolejbalu. Gratulujeme! číst dále..

Vydáno 08. 06. 2018
Aktualizováno 08. 06. 2018

Autor: Tomáš Mikyska

|
Vítězství v krajském kole volejbalu

V jičínské sportovní hale dosáhli ve středu 25. 4. 2018 naši starší žáci vynikajícího úspěchu v podobě vítězství na krajském finále ve volejbalu. Tato výhra znamená postup do kvalifikace na republikové finále. Velmi gratulujeme! číst dále..

Vydáno 06. 06. 2018
Aktualizováno 06. 06. 2018

|
Postup na republikové finále v OVOV

28.5. se konalo krajské finále v olympijském víceboji OVOV. Soutěže se účastnilo celkem 17 nejlepších škol našeho kraje. V soutěži týmů naše škola obsadila vynikající druhé místo, které zaručuje postup na republikolvé finále 5.-7.9.2018 do Brna. číst dále..