ZŠ Bezručova

Bezručova 1468, 500 02 Hradec Králové

|

Bronzové medaile z Republikového finále florbalu!

Ve středu 5. 6. 2024 se konalo Republikové finále florbalu dívek IV.! Do Hradce Králové se sjelo 14 škol z celé republiky. Hrálo se ve třech halách na tři skupiny A, B, C.

Naše děvčata po suverénních výkonech vyhrála základní skupinu A v Kuklenách, a postoupila s nejvyšším počtem vstřelených branek do play-off, které se hrálo v hale Třebeš.

Ve čtvrtfinále děvčata opět porazila Litvínov 6:1 a postoupila do semifinále, kde se utkala s Novým Strašecí a jediná prohra v celém turnaji o jednu branku 1:2 nás poslala do boje o 3. místo, kde holky opět zvítězily 6:1 nad Brnem a odvážejí si bronzové medaile z Republikového finále florbalu.

Turnaj hodnotím jako velmi zdařilý. Byl to nejen pro děvčata, ale i pro nás s panem učitelem Hlavatým, velmi náročný a dlouhý den. Po drobném zranění Vanessy Janouchové holky odehrály celý turnaj pouze na jednu pětku a dvě hráčky na střídání.

Holky byly báječné, hrály perfektně a bojovně, odehrály turnaj s nejvyšším počtem vstřelených branek ze všech týmů 36. Gólmanka Natka Bečková byla týmu obrovskou oporou a svým výkonem pouze šesti inkasovaných branek za celý turnaj se zařadila mezi 3 nejlepší brankářky spolu s Chocní a Novým Strašecí!

A kdo nás reprezentoval: Natálie Bečková, Ema Dundová, Dorota Kožešníková, Eliška Ostatnická, Amálie Drešerová, Natálie Lánská, Klaudie Vilímová, Jasmína Záleská, Vanessa Janouchová a Klára Vítová (náhradní brankářka)

Děvčata, děkujeme za skvělou reprezentaci školy, vynikající výkon, který jste předvedly a obrovský úspěch! Jsme na Vás hrdí a moc si toho vážíme!

Přítomným rodičům děkuji za podporu a fotodokumentaci.

Kalendář akcí

Meteo stanice

Aktuální teplota: 27,2 °C
Tlak vzduchu: 1013,92
Rychlost větru: 0,0 m/s
Data v čase: 16:16:02,
dne 13.09.23

Podpora duševního zdraví

Ve spolupráci s Ped-psych. poradnou jsme zapojeni do projektu na podporu duševního zdraví žáků a pedagogů, který je financován z norských fondů.

více informací zde...

progeCAD Professional

Používáme progeCAD Professional od SoliCAD.com

více informací zde...

Evropský sociální fond

 

Škola je zapojená do projektů ESF - Investice do rozvoje vzdělání.

Ocenění scio.cz

Naše škola má ve svých řadách žáka, který dosáhl výborného výsledku v testování.

více informací zde...

Zelená škola

Škola je zapojena do projektu recyklace elektroodpadu ve školách – Zelená škola

více informací zde...

HKFree

Děkujeme občanskému sdružení HKFree, které naši školu bezplatně připojilo kvalitní linkou do sítě internet.

více informací zde...