Vánoční pečení "knoflíků" ve 3.B - fotogalerie
V pátek 5.prosince 2014 jsme se pustili do pečení cukroví ve školní kuchyňce. "Knoflíky" jsme rozdělily na 3 části - první ochutnat domů Mikulášovi, druhou pro nemocné spolužáky a třetí pro návštěvy v naší třídě v rámci Dne otevřených dveří. Chutnaly stejně dobře jako vypadají! číst dále..
Vydáno 09. 12. 2014
V kategorii Třídní akce
Autor: Zdeněk Kober










