ZŠ Bezručova

Bezručova 1468, 500 02 Hradec Králové

|

Online výuka - Aktualizováno 18.3 !

Od čtvrtka 19.3.2020 bude na naší škole spuštěna online výuka pro 2. stupeň. Vyučovány budou stěžejní předměty, a to formou kurzů ve službě Microsoft Teams, která je součástí školního předplatného MS Office 365. PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZUJEME!

Online výuka

Vážení rodiče a žáci,
od čtvrtka 19.3.2020 bude na naší škole spuštěna online výuka pro 2. stupeň. Vyučovány budou stěžejní předměty, a to formou kurzů ve službě Microsoft Teams, která je součástí školního předplatného MS Office 365. Každý z učitelů bude pravidelně zasílat materiály pro výuku do souborů a konverzací této služby. Žáci budou plnit zadanou práci, cvičení, případně i testy a účastnit se konferenčních hovorů, jakožto konzultačních, potažmo klasických, vyučovacích, hodin.

Vyučovací hodiny naleznete v rozvrhu, který po přechodnou dobu nahradí stávající, v programu Bakaláři. V danou hodinu, učitel zahájí skupinový videohovor ve službě Teams, žáci se připojí a proběhne vyučování.

Berte prosím ohledy na učitele i ostatní spolužáky. Pro všechny se jedná o novou službu, kterou spouštíme velmi rychle a mohou tedy snadno vzniknout drobné nedostatky.

Děkujeme

Postup přihlášení do Office 365 a otevření Teams můžete zhlédnout na krátkém videu. V případě zapomenutého hesla je připraven pan učitel Zdeněk Kober (kober@bezrucka.cz) k jeho resetování a zpřístupnění služby. O toto můžete požádat prostřednictvím tlačítka zapomenuté heslo, e-mailem, nebo zprávou Komens. Použijete-li tlačítko pro zapomenuté heslo, odpoví vám zprávou Komens, při mailové žádosti odpoví na adresu, ze které žádost pošlete.

Rychlý popis MS Office 365 a návod, jak se přihlásit po zřízení Office 365 účtu, či jeho resetu stahujte zde:

Poslední dobou se množí i prosby o reset hesla do Bakalářů. Pro toto využijte e-mail či zprávu od rodiče v Komens panu učiteli Tomáši Novákovi (novak@bezrucka.cz).

Žáci 1.-5. roč. budou pokračovat v režimu zadávání úkolů přes aplikaci Bakaláři – Komens (popř. email) tak, jak si stanovili třídní učitelé. Tato komunikace je naprosto dostačující, funguje bez problémů, rodičům velmi děkujeme za spolupráci J..

Videa, která průběžně ukládáme na youtube:

Přihlášení do Office 365 a otevření Teaams:

Připojení k probíhající online výuce:

Odevzdání domácího úkolu:

Výuka pomocí mobilní aplikace (Android, iOS)

 

Kalendář akcí

Meteo stanice

Aktuální teplota: 0,0 °C
Tlak vzduchu: 0,00
Rychlost větru: 0,0 m/s
Data v čase: 14:03:39,
dne 16.12.20

Podpora duševního zdraví

Ve spolupráci s Ped-psych. poradnou jsme zapojeni do projektu na podporu duševního zdraví žáků a pedagogů, který je financován z norských fondů.

více informací zde...

progeCAD Professional

Používáme progeCAD Professional od SoliCAD.com

více informací zde...

Evropský sociální fond

 

Škola je zapojená do projektů ESF - Investice do rozvoje vzdělání.

Ocenění scio.cz

Naše škola má ve svých řadách žáka, který dosáhl výborného výsledku v testování.

více informací zde...

Zelená škola

Škola je zapojena do projektu recyklace elektroodpadu ve školách – Zelená škola

více informací zde...

HKFree

Děkujeme občanskému sdružení HKFree, které naši školu bezplatně připojilo kvalitní linkou do sítě internet.

více informací zde...