ZŠ Bezručova

Bezručova 1468, 500 02 Hradec Králové

|

Happy Halloween

Žákovský parlament se rozhodl hned po prázdninách v pondělí 31.10. uspořádat menší halloweenskou party. Akce je hlavně pro žáky 3. až 5.tříd. Budou dvě soutěže - soutěž kostýmů/masek a soutěž o nejlepší halloweenské občerstvení.

Přijďte v kostýmech či maskách a kdo se bude chtít zúčastnit soutěže o nejlepší halloweenskou masku, přijďte v pondělí o velké přestávce na chodbu před tělocvičnou. Porota vybere 3 neoriginálnější masky / kostýmy.

A kdo ze 3. až 5.tříd rádi pečete a chcete se pochlubit svými výrobky na téma Halloween, přijďte si také zasoutěžit. Soutěž proběhne o velké přestávce na stejném místě jako soutěž kostýmů. Přineste své výrobky (max. 3-5ks) po 1.vyučovací hodině na stejné místo, parlamenťáci budou mít připravené stoly, kde budou vaše výrobky vystavené. Nezapomeňte přinést lísteček s vaším jménem a třídou! Hlasovat mohou všichni žáci ze 3. až 5.tříd, kteří přijdou v kostýmu. Hlasování proběhne o velké přestávce. Informace o tom, jak můžete hlasovat, vám řeknou parlamenťáci.

Pro žáky 2.stupně je tu fotosoutěž na téma Halloween. Vyfoťte svoji třídu v kostýmech a případně i s halloweenským občerstvením a fotku pošlete obratem na Teams paní uč. Gondové. Porota vybere stejně tak jako při Gala dnu 3 nej třídy.

Kalendář akcí

Meteo stanice

Aktuální teplota: 0,0 °C
Tlak vzduchu: 0,00
Rychlost větru: 0,0 m/s
Data v čase: 14:03:39,
dne 16.12.20

Podpora duševního zdraví

Ve spolupráci s Ped-psych. poradnou jsme zapojeni do projektu na podporu duševního zdraví žáků a pedagogů, který je financován z norských fondů.

více informací zde...

progeCAD Professional

Používáme progeCAD Professional od SoliCAD.com

více informací zde...

Evropský sociální fond

 

Škola je zapojená do projektů ESF - Investice do rozvoje vzdělání.

Ocenění scio.cz

Naše škola má ve svých řadách žáka, který dosáhl výborného výsledku v testování.

více informací zde...

Zelená škola

Škola je zapojena do projektu recyklace elektroodpadu ve školách – Zelená škola

více informací zde...

HKFree

Děkujeme občanskému sdružení HKFree, které naši školu bezplatně připojilo kvalitní linkou do sítě internet.

více informací zde...