ZŠ Bezručova

Bezručova 1468, 500 02 Hradec Králové

|

Náš žákovský parlament

Školní rok 2021 - 2022

Jmenuji se Romana Gondová a jsem koordinátorem žákovského parlamentu. Učím na naší škole angličtinu a němčinu a také učím v kuchyňce. Ráda čtu, chodím na procházky s naší fenkou Bety a s rodinou, když se sejdeme, ráda peču.

V parlamentu pracuju, protože si přeju, aby naše škola byla fajn místo pro všechny naše děti a baví mě dělat naši školu veselejší ???? a chci, aby byla bezpečným místem, kde se děti cítí dobře, ale zároveň věřím v to, že bez práce nejsou koláče.

 

Jmenuji se Ema Černá a chodím do 7. třídy. Ráda vybarvuji, zpívám, píši a hraji hry na počítači.

Na parlamentu podávám návrhy, co by se mohlo řešit a pomáhám s realizováním různých akcí a událostí. Do parlamentu jsem se přihlásila, protože chci zlepšit naši školu tak, aby se zde našim žákům i učitelům líbilo a protože chci, aby se naše škola zapojovala do různých projektů, aby pomáhala…

 

Jmenuji se Rozálie Mejstříková a chodím do 4.A. Ráda kreslím, hraji na kytaru, běhám a hraju ping-pong. Mám starší sestru a křečka Káťu…

Na parlamentu jsem, protože jsem chtěla pomáhat ostatním a baví mě dělat školu lepším místem a chtěla jsem, aby se tady ostatním líbilo.

 

Jmenuji se Valentýna Valenová a chodím do 8.B. Hraji na housle, mám ráda malé děti, zvířata a ráda sportuji.

V parlamentu jsem, protože jsem chtěla vylepšit naši školu a chtěla jsem, aby děti, které nechodí rády do školy se těšily na další den, který stráví ve škole i jinak než obyčejnou výukou.

 

Jmenuji se Jakub Rob a chodím do 8.B. Chodím hrát volejbal a chodím také plavat. Do parlamentu jsem přišel, protože chci aby žáci, kteří nemají rádi školu ji začaly mít rádi a také abych znal návrhy druhých pro zlepšení naší školy.

 

Jmenuju se Miloš, ale hodně lidí mi říká Milda a jsem z 8.B.

Do parlamentu jsem se chtěl přidat, protože jsem si vždy myslel, že parlament nějak v té škole není výrazný a chtěl jsem to změnit.

V parlamentu mám roli místopředsedy.

Rád pomáhám a jsem rád, když se kolem mě lidi cítí komfortně.

 

Jmenuji se Zuzka a jsem ze 4.C.

Mám ráda (předměty) hudebku, výtvarku, angličtinu, ale i češtinu. Na počítači hraju MINECRAFT, ROBLOX a sleduji youtube. Nejvíc koukám na Moona, SirYakariho, Riderka, Houseboxe a dalších 49 kanálů. Moje nejoblíbenější zvíře je kočka. Ráda hraju fotbal a chodím zpívat. Chtěla bych se začít učit na kytaru. Do parlamentu jsem přišla, protože mi připadala naše škola nudná a potřebovala oživit. V parlamentu jsem byla rychlá spojka, teď podávám návrhy. Až budu velká, chci být zpěvačkou nebo učitelkou ve školce.

 

Jmenuji se Áďa a jsem ze 7.A.

Mám docela dost koníčků a zájmů... Jeden z mých nejoblíbenějších je šerm (ten zatím ráda pozoruji, ale nejspíše budu chodit do šermířského klubu) a tanec... Jo, hodně lidí by to do mě neřeklo, ale ano. Ráda také kreslím a mými nejoblíbenějšími předměty jsou hudebka, ...no to je asi vlastně vše. Mám doma také králíčka, který mě nechává stále zaneprázdněnou a zabavenou většinu mého času. V parlamentu jsem dělala Zprávičky..., teď už tedy ne. V parlamentu jsem proto, že jsem chtěla pomoci škole se zlepšit a také bych si moc přála, aby na sebe všichni spolužáci byli hodní a respektovali se. Jsem moc vděčná, že mám možnost v parlamentu pracovat.

 

Jmenuji se Nikol Tvrdíková chodím do 4.C.Ráda peču s babičkou sladké pečivo. Chodím na klavír, hraju badminton a ráda tančím. Na parlamentu jsem, protože mě zajímají věci o naší škole a jak se dají ještě vylepšit.

 

Jmenuji se Kačka Turková a chodím do 5.D. Mám ráda všechny sporty. Hraju badminton a maminka mi říká, že jsem optimista. Jezdím na kole, ale kreslit mi opravdu... no nejde.

Máme pejska, se kterým si hraji.

V parlamentu mám dvě role. Jedna je ČASOMÍRA a to znamená, když máme schůzku parlamentu, tak hlídám čas.

Ta druhá je RYCHLÁ SPOJKA. A když o něčem rozhodneme na schůzce tak to rozneseme do 1., 2., a 3. třídy, protože 1. - 3. třída nemá zástupce. Do parlamentu jsem vstoupila, protože jsem chtěla stále zlepšovat naši školu. Ne že by byla špatná, ale víte, jak to myslím. Tahle práce se mi líbí, protože zastupuji svou třídu v parlamentu.

 

Jmenuji se Tomáš Kupsa, chodím do 6.B.

Hraju florbal za FbC Hradec Králové a mám rád fotbal a cyklistiku. Moje nejoblíbenější zvíře je tygr a mám rád zelenou. Baví mě matika, přírodopis a zeměpis.

V parlamentu jsem rychlá spojka a grafik. Šel jsem do parlamentu, protože jsem chtěl zlepšit naši školu. Chci, aby děti do školy chodily rády.

 

Jmenuji se Dominik Burda a jsem předseda žákovského parlamentu. Hraju volejbal za Slávii HK. Rád jezdím na kole a na motorkách. Mám psa Jessie. Baví mě zeměpis, informatika a tělocvik.

V parlamentu jsem, proto abych zlepšil naši školu.

 

Jmenuji se Martina Čechová a jsem členem parlamentu už dva roky. Dělám atletiku, lyžování a hraju na klavír. V parlamentu jsem, protože ráda diskutuji. Jsem ráda, že můžu pracovat s ostatními parlamenťáky na zajímavých projektech.

 

Moje jméno je Bára Dusová, jsem z 8.A a v parlamentu mám funkci fotografa. Už pátým rokem dělám atletiku, mám ráda pohyb a zbožňuju kreativní práci s rukama, ale ani bych neodmítla poklidné sledování filmů či seriálů s jídlem v ruce.

 

Jmenuji se Amálie Štorková, chodím do 5.A. Hraju tenis, ráda zpívám, plavu na paddleboardu a na lodích. Můj nejoblíbenější předmět je hudebka.

V parlamentu jsem, protože jsem chtěla udělat školu lepší a zábavnější. Jsem za to ráda že můžu být třídní zástupkyní.

 

Jmenuji se Barbora Podstavková, jsem z 5.A. Můj nejoblíbenější sport je bruslení na ledu. V létě ráda jezdím na paddleboardu a na kajaku. Nejraději mám filmy a knížky o Harrym Potterovi. Už 6 let chodím na výtvarku do ZUŠ a ráda zpívám. Můj nejoblíbenější předmět je matematika.

V parlamentu jsem proto, že se chci podílet na projektech a zlepšovat naši školu.

 

Jmenuji se Jakub Kastner, chodím do 6.B. Je mi 12 let.

Můj oblíbený sport je atletika a squash. Mé oblíbené jídlo je svíčková. Mé oblíbené předměty jsou matematika, informatika, kuchyňky a tělocvik. Moje role na parlamentu je grafik. V parlamentu jsem kvůli poznání nových dětí a zlepšení naší školy.

 

Jmenuji se Tobiáš Pecina a moje funkce na parlamentu je fotograf. Baví mě atletika a fotbal.

Na parlamentu jsem, protože chci, aby byla škola (pro některé) lepším prostředím.

 

Jmenuji se Matyáš Klapka a hodně lidí mi říkají Klapka a chodím do 7.B. Na parlamentu jsem, protože chci vylepšit jiný pohled žáků na školu. Baví mě tělocvik, matematiku a informatika. Už přes jeden a půl roku hraji Airsoft a rád hraju na počítači.

 

Jmenuji se Zdenička Špidlová, chodím do 5.D, mám ráda zvířata, ráda dělám gymnastiku/mažoretky.

V parlamentu jsem chtěla být proto, že jsem chtěla pomáhat ostatním a zlepšit školu. V parlamentu mám roli RYCHLÉ SPOJKY.

 

Jmenuji se Valerie Malečková, chodím do 9.A, jsem členem parlamentu asi 3 roky. Mám ráda knihy, focení a malování, zároveň i sporty. V parlamentu jsem kvůli zlepšení školy a zajímavým akcím, které můžeme plánovat.

Kalendář akcí

Meteo stanice

Aktuální teplota: 0,0 °C
Tlak vzduchu: 0,00
Rychlost větru: 0,0 m/s
Data v čase: 14:03:39,
dne 16.12.20

Podpora duševního zdraví

Ve spolupráci s Ped-psych. poradnou jsme zapojeni do projektu na podporu duševního zdraví žáků a pedagogů, který je financován z norských fondů.

více informací zde...

progeCAD Professional

Používáme progeCAD Professional od SoliCAD.com

více informací zde...

Evropský sociální fond

 

Škola je zapojená do projektů ESF - Investice do rozvoje vzdělání.

Ocenění scio.cz

Naše škola má ve svých řadách žáka, který dosáhl výborného výsledku v testování.

více informací zde...

Zelená škola

Škola je zapojena do projektu recyklace elektroodpadu ve školách – Zelená škola

více informací zde...

HKFree

Děkujeme občanskému sdružení HKFree, které naši školu bezplatně připojilo kvalitní linkou do sítě internet.

více informací zde...