ZŠ Bezručova

Bezručova 1468, 500 02 Hradec Králové

|

Sazka Olympijský víceboj finále ČR - úspěch našich žáků

Družstvo naší školy ve složení Tomáš Pašek, Adam Pecina, Robert Němec, Dominik Jareš, Monika Podlešáková, Martina Čechová, Jana Šmídová a Kamila Fikarová obsadilo 7. místo z 39 škol z celé republiky!

Sazka Olympijský víceboj je největší školní sportovní projekt v České republice pořádaný Českým olympijským výborem, které založili Roman Šebrle a Robert Změlík.

Letos v září 2020 se do 11. ročníku Republikového finále, které se konalo v Brně, probojovalo i družstvo z naší školy ve složení: Tomáš Pašek, Adam Pecina, Robert Němec, Dominik Jareš, Monika Podlešáková, Martina Čechová, Jana Šmídová a Kamila Fikarová. Ve dvoudenním sportovním klání museli všichni sportovci absolvovat deset různých disciplín.

Za významné podpory a fandění olympioniků Šárky Kašpárkové, Štěpánky Hilgertové a dalších čtyřiceti olympioniků, kteří vytvořili skvělou atmosféru, všem soutěžícím dětem vybojovalo naše družstvo 7. místo z 39. týmů, které se do finále kvalifikovaly. A že o nás bylo slyšet i v komentářích Štěpána Škorpila…..vítězové čtyř rozběhů na 60m byli z Bezručky (Tomáš, Dominik, Jana, Martina), výborný výkon Adama Peciny ve skoku do dálky 540cm, Tomáš Pašek přispěl svými 106 leh-sedy za 2 minuty a 800cm v trojskoku z místa, Monča Podlešáková běh na kilometr za 3:39, Martina 98 kliků za 2 minuty, Jana Šmídová 496cm dálka….prostě skvělé výkony.

Všem patří velké poděkování za reprezentaci školy.

Kalendář akcí

Meteo stanice

Aktuální teplota: 0,0 °C
Tlak vzduchu: 0,00
Rychlost větru: 0,0 m/s
Data v čase: 14:03:39,
dne 16.12.20

Podpora duševního zdraví

Ve spolupráci s Ped-psych. poradnou jsme zapojeni do projektu na podporu duševního zdraví žáků a pedagogů, který je financován z norských fondů.

více informací zde...

progeCAD Professional

Používáme progeCAD Professional od SoliCAD.com

více informací zde...

Evropský sociální fond

 

Škola je zapojená do projektů ESF - Investice do rozvoje vzdělání.

Ocenění scio.cz

Naše škola má ve svých řadách žáka, který dosáhl výborného výsledku v testování.

více informací zde...

Zelená škola

Škola je zapojena do projektu recyklace elektroodpadu ve školách – Zelená škola

více informací zde...

HKFree

Děkujeme občanskému sdružení HKFree, které naši školu bezplatně připojilo kvalitní linkou do sítě internet.

více informací zde...