ZŠ Bezručova

Bezručova 1468, 500 02 Hradec Králové

|

Lyžařský výcvik 7. A, B, C - Jizerské hory 2018

V týdnu od 4. 3. - 10. 3. 2018 se konal v Jizerských horách lyžařský výcvik pro žáky 7. ročníku. Kurzu se účastnili téměř všichni žáci v ročníku - celkem 64 lyžařů a snowboardistů.

V průběhu týdne jsme měli optimální sněhové podmínky. Vyzkoušeli jsme si jízdu na tvrdých umrzlých sjezdovkách, na čerstvém sněhu i jarním firnu. V průběhu týdne jsme zažili sněhové vánice, neprostupnou bílou mlhu i krásné slunečné počasí. Metodický program výcviku jsme kompletně splnili, žáci udělali velmi výrazné pokroky na běžkách, na sjezdovkách i na snowboardu. Určitě za to vděčíme perfektnímu přístupu žáků, kdy sami lyžaři se chtěli neustále zlepšovat a trénovat lyžařské dovednosti. Lyžaři se seznámili se základy voskování lyží a se základy bezpečného chování na horách. V rámci večerních programů se žáci utkávali v tematicky rozličných aktivitách zaměřených především na vzájemnou podporu a spolupráci. Dle závěrečného vyjádření žáků nám na chatě i velmi dobře vařili. V celkovém hodnocení kurzu děti vyjádřily velkou spokojenost a nadšení z uplynulého týdne. Účastníci si vytvořili nová přátelství a kamarádství i z jiných tříd. Dokonce jsme celý týden přežili s velmi omezeným přístupem k mobilním telefonům. 

 

Kalendář akcí

Meteo stanice

Aktuální teplota: 0,0 °C
Tlak vzduchu: 0,00
Rychlost větru: 0,0 m/s
Data v čase: 14:03:39,
dne 16.12.20

Podpora duševního zdraví

Ve spolupráci s Ped-psych. poradnou jsme zapojeni do projektu na podporu duševního zdraví žáků a pedagogů, který je financován z norských fondů.

více informací zde...

progeCAD Professional

Používáme progeCAD Professional od SoliCAD.com

více informací zde...

Evropský sociální fond

 

Škola je zapojená do projektů ESF - Investice do rozvoje vzdělání.

Ocenění scio.cz

Naše škola má ve svých řadách žáka, který dosáhl výborného výsledku v testování.

více informací zde...

Zelená škola

Škola je zapojena do projektu recyklace elektroodpadu ve školách – Zelená škola

více informací zde...

HKFree

Děkujeme občanskému sdružení HKFree, které naši školu bezplatně připojilo kvalitní linkou do sítě internet.

více informací zde...