ZŠ Bezručova

Bezručova 1468, 500 02 Hradec Králové

Sportovní

Volejbalové zlato

Ve středu 17. 4. 2024 se v třebešské sportovní hale konalo okresní finále ve volejbalu dívek a chlapců. číst dále..

Vydáno 18. 04. 2024
V kategorii Sportovní
Aktualizováno 18. 04. 2024

Autor: Tomáš Mikyska

|
Olympijský víceboj

Ve středu 17. dubna soutěžilo družstvo vybraných žáků z osmých a devátých ročníku v Olympijském víceboji. Ve velmi chladném počasí se jim podařilo vybojovat druhé místo a postup do krajského finále. číst dále..

Autor: Iva Lamichová

|
Přespolní běh

Šárka Menclová ze 4.C a získala skvělé 1. místo. Celkem se závodu účastnilo 24 dívek. Blahopřejeme

Vydáno 12. 04. 2024
Aktualizováno 12. 04. 2024

Autor: Tomáš Novák

|
Basketbal

Basketbal

Dne 10. 4. se vybraní žáci osmých a devátých tříd zúčastnili okresního kola v basketbalu. I přes velkou konkurenci kluci bojovali až do konce turnaje o třetí příčku. Prohra v posledním zápase nám bohužel nakonec přidělila bramborovou medaili. číst dále..

Vydáno 11. 04. 2024
Aktualizováno 11. 04. 2024

Autor: Martin Kováčik

|
Národní finále ČEPS Cupu

Dne 26. března 2024 proběhlo Národní finále florbalového turnaje ČEPS Cup. Do Prahy se sjelo 16 nejlepších týmů z celé republiky. Kluci z Bezručky byli ve skupině D společně s týmy z Moravskoslezského, Karlovarského a Zlínského kraje. Ve skupině jednou prohráli, remizovali a vyhráli. číst dále..

Vydáno 27. 03. 2024
Aktualizováno 15. 04. 2024

Autor: Jana Zemanová

|

Na začátku září se družstvo chlapců a děvčat z osmých a devátých tříd zúčastnilo největšího školního sportovního projektu v České republice. číst dále..

Vydáno 12. 09. 2023
Aktualizováno 12. 09. 2023

|
Adam Pecina mistrem republiky

Rádi bychom se podělili o úspěch našeho žáka Adama Peciny z 9.A, který se stal Praze mistrem republiky v běhu na 60 m překážek, navíc v osobním rekordu a pouhých 11 setin za rekordem národním.

Vydáno 07. 03. 2022
Aktualizováno 07. 03. 2022

Autor: František Obr

|
Sazka Olympijský víceboj finále ČR - úspěch našich žáků

Družstvo naší školy ve složení Tomáš Pašek, Adam Pecina, Robert Němec, Dominik Jareš, Monika Podlešáková, Martina Čechová, Jana Šmídová a Kamila Fikarová obsadilo 7. místo z 39 škol z celé republiky! číst dále..

Vydáno 07. 09. 2020
Aktualizováno 08. 09. 2020

|
Vítězky krajského kola ve florbale

V úterý 14. 1. 2020 se konalo krajské kolo ve florbale dívek v Předměřicích n. Labem. Holky z Bezručky se staly celkovými vítězkami a postupují do národního finále!!! číst dále..

Vydáno 15. 01. 2020
Aktualizováno 15. 01. 2020

|
Okrskové kolo florbalu dívek

Dne 20.listopadu se děvčata osmých a devátých tříd zúčastnila okrskového kola ve florbalu a z pěkného 2.místa postoupila do okresního finále, kde už soupeřkám nedala šanci, získala zlaté medaile a postup do krajského kola v Hostinném. Děvčatům blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy. číst dále..

Vydáno 21. 11. 2019
Aktualizováno 21. 11. 2019

Autor: Iveta Szakošová

|
Postup do krajského finále ve florbalu dívek

Dne 5. 11. se uskutečnilo okresní kolo ve florbalu dívek. Turnaje se zúčastnilo 5 týmů. Naší školu skvěle reprezentovaly tyto divky: Eliška Ostatnická, Dorota Kožešníková, Amálka Drešerová, Natálie Lánská, Ema Dundová, Barbora Zemanová, Vanessa Janouchová a Anna Janečková. Gratulujeme a děkujeme! číst dále..

Vydáno 05. 11. 2019
Aktualizováno 05. 11. 2019

|
Druzí ze šestnácti škol - stříbrná medaile!

Hradecké sportovní hry mládeže v atletice se konaly ve středu 5. 6. 2019. Všichni žáci podali výborné výkony a je z toho stříbrná medaile. číst dále..